You are here

Zobowiązania kredytowe.

Kredyt gotówkowy w kwocie 15 000 złotych na trzy lata.

Sprawdzimy kilka ofert kredytów gotówkowych dla kwoty 15 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym trzy lata. Zaczniemy od oferty jaką znajdziemy w Eurobanku. Jeżeli zdecydujemy się na tą ofertę, kredyt będzie nas kosztował łącznie 3 367 złotych. Miesięczne raty będą w wysokości 474 złotych. Przy takiej kwocie kredytu RRSO ma wartość 15,86%, a oprocentowanie nominalne kredytu jest w wysokości 8,50% w skali roku. Dla banku trzeba będzie zapłacić prowizję, która tutaj stanowi 8,80% kwoty pożyczki. Jest to jedna z lepszych ofert jakie można obecnie znaleźć na rynku. Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium będzie generowała koszt całkowity w wysokości 3 418 złotych, co da nam raty miesięczne po prawie 470 złotych każda. RRSO w przypadku naszego zobowiązania będzie miało wysokość 16,30,%, a oprocentowanie nominalne będzie równe 7,99%. Zarówno oprocentowanie rzeczywiste jak i nominalne podawane są w skali roku. Dla banku trzeba zapłacić prowizję za udzielenie nam zobowiązania, która stanowi 9,99% kwoty pożyczki.

Pożyczka nietypowa w Alior Banku.

Dla naszej kwoty kredytu sprawdzimy jeszcze koszta pożyczki nietypowej jaką znajdziemy w ofercie Alior Banku. Przy kredycie 15 000 złotych na trzy lata, poniesiemy koszt w wysokości 3 797 złotych, a miesięczne raty jakie przyjdzie nam wpłacać do banku będą po około 480 złotych. RRSO dla takiego zobowiązania będzie równe 18,11% w skali roku. Co do oprocentowania nominalnego wynosi ono 9,50% w skali roku, a prowizja dla banku stanowi 9,99% kwoty pożyczki.

Kredyt gotówkowy w mBanku wygeneruje nam koszt rzędu 3 868 złotych, co da nam miesięczne raty po 470 złotych. oprocentowanie nominalne zobowiązania będzie w wysokości 7,99% w skali roku, a oprocentowanie rzeczywiste będzie wynosiło 19,05% w skali roku. Co do prowizji dla banku jest ona równa 12,99% kwoty jaką pożyczymy. Ten sam kredyt gotówkowy, ale zaciągnięty w Banku Credit Agricole, będzie nas kosztował 3 972 złote. Takie zobowiązanie da nam miesięczne raty w wysokości 475 złotych. Co do szczegółów kredytu będzie on oprocentowany na 8,70% w skali roku. Jak wiadomo o całkowitym koszcie kredytu mówi wysokość RRSO. Tutaj wynosi ono 19,46% w skali roku. Co do wysokości prowizji jaką nalicza sobie bank za udzielenie nam zobowiązania wynosi ono 12,50% kwoty pożyczki. Przedstawione wyżej oferty zajmują wysokie miejsca w rankingach internetowych dotyczących najlepszych ofert kredytów gotówkowych. Takie rankingi pozwalają na porównanie ze sobą kilku ofert i na wybranie tej, która będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem.